تلفن 13-22887811
آخرین مطالب

یورو مهاجر هیچ فعالیتی در خصوص خرید ملک در خارج از کشور انجام نمیدهد .

 

راهنمای مهاجرت ترکیه

کاتالوگ ترکیه

جهت کسب اطلاعات و آگاهی بیشتر در رابطه با شرایط مهاجرت و اقامت ترکیه اینجا کلیک کنید

اطلاعات کلی درباره ترکیه

مهاجرت به ترکیه و اقامت ترکیه:

مهاجرت به ترکیه و اقامت ترکیه برای بسیاری از ایرانیان به چند دلیل دارای جذابیت است. یکی از مزایای مهاجرت به ترکیه و اقامت ترکیه نزدیکی این کشور و طول سفر بسیار کوتاه است ، از طرفی مها جرت به ترکیه و اقامت ترکیه به لحاظ اینکه دارای فرهنگ ،سنن نزدیک ما هستند ،طرفدار دارند. بعلاوه  مها جرت به ترکیه و اقامت ترکیه با توجه به داشتن دانشگاههای خوب و معتبر (در برخی شهرها) مورد علاقه می باشد . همچنین امکان کار و سرمایه گذاری بعد از ترکیه مها جرت به ترکیه و اقامت فراهم است . ضمن اینکه مها جرت به ترکیه و اقامت ترکیه به منظور برخورداری از امکانات اجتمایی و رفاهی و تفریحی نیز طرفداران زیادی دارد. یکی از مزایای دیگر مها جرت به ترکیه و اقامت ترکیه اینست که در کوتاهتری زمان (تنها در ۲ ماه)امکان دریافت کارت اقامت برای مها جرت به ترکیه و اقامت ترکیه فراهم میشود ، به جرات میتوان کفت که این زود ترین زمانی است که میتوان برای مها جرت اروپا و اقامت اروپا اقدام نمود. ترکیه،  در قسمت شمال غربی ایران و منطقه ی خاورمیانه؛و در حال حاضر جزء کشورهای اروپایی به حساب می آید. زبان رسمی ، زبان ترکی استانبولی می باشد.

پایتخت ترکیه، آنکارا و بزرگ ترین شهر آن استانبول است. ترکیه دارای آب و هوای مرطوب و معتدل است. ترکیه از سمت شمال با بلغارستان ، گرجستان ، ارمنستان ، یونان و دریای سیاه، از سمت جنوب با سوریه ، عراق و دریای مدیترانه ، از سمت شرق با ایران و از سمت غرب با دریای اژه هم مرز است.

بعلاوه خدمات ما شامل کلیه مراحل اخذ کارت مها جرت به ترکیه و اقامت ترکیه و همچنین کلیه امور وابسته از جمله اجاره و خرید ملک و حتی مشاوره در خصوص راه اندازی کسب و کار در خصوص مها جرت به ترکیه و اقامت ترکیه نیز میگردد.شایان ذکر است ترکیه یکی از کشورهای اروپایی است که داوطلب پیوستن به اتحادیه اروپا نیز میباشد. و پس از کسب شرایط لازم در آینده نزدیک امکان الحاق این کشور به اتحاده اروپا فراهم خواهد شد. لذا بسیاری از متقاضیان ، از هم اکنون که شرایط مها جرت به ترکیه و اقامت ترکیه آسانتر است ، اقدام به مها جرت به ترکیه و اقامت ترکیه نموده اند. آمار متقاضیانی که در خصوص مها جرت به ترکیه و اقامت ترکیه اقدام نموده اند ، نشانگر افزایش قابل توجهی از متقاضیانی است ، که برای برخوردای از مزایای مها جرت به ترکیه و اقامت ترکیه برای خود و خانواده خود اقدام نموده اند.

بلحاظ تجربه سالیان طولانی مشاوران بین الملل ما قادرند در کوتاهترین زمان ،امور مها جرت به ترکیه و اقامت ترکیه شما را از ابتدا تا انتها مدیریت کنند . کافی است شما با مشاوران بین الملل شرکت ما ، تنها یک جلسه مشاوره حضوری داشته باشید تا ما کلیه مراحل مها جرت به ترکیه و اقامت ترکیه شما را بصورت فوری و تضمینی با موفقیت انجام دهیم.اعتبار ما در انجام بسیاری از پرونده های مهاجرتی ترکیه  است که برای متقاضیان با موفقیت انجام شده است.

روشهای متنوعی برای انجام امور مها جرت به ترکیه و اقامت ترکیه وجود دارد که پس از ارزیابی شرایط شما با ضوابط تعیین شده توسط اداراه مهاجرت ترکیه ، میتوان مناسبتری روش را برای مها جرت به ترکیه و اقامت ترکیه شما تعیین نمود.

انواع اقامت ترکیه:

اقامت توریستی بدون ویزای ترکیه:

متقاضیان ایرانی جهت اقامت توریستی ۹۰ روزه (سه ماهه) نیاز به اخذ ویزا از ترکیه ندارند، و گردگشگران ایرانی بدون هیچ محدودیتی می توانند حد اکثر تا ۹۰ روز در ترکیه اقامت داشته باشند. اما توجه داشته باشید که با این نوع ویزا امکان هر گونه اشتغال و کسب و کار و تجارت از هر نوع ممنوع است.

اقامت توریستی بیش از سه ماه:

چنانچه مایل باشید صرفا برای گردش و امور توریستی بیش از سه ماه در ترکیه اقامت داشته باشید ، باید حتما از سفارت ترکیه در ایران ویزا تا حد اکثر ۶ ماهه بگیرید، اما توجه داشته باشید که با این نوع ویزا نیز اجازه کار ، خرید و فروش ،هر گونه کسب و کار از شما سلب میشود.

خرید ملک در ترکیه :

چنانچه مایل باشد در ترکیه ملکی خرایداری کنید ،  باید کارت اقامت داشته باشید، یعنی بدون کارت اقامت امکان خرید و فروش برایتان فراهم نخواهد بود.

اگر مایل هستید برای مهاجرت به ترکیه و اقامت ترکیه اقدام کنید ، لازم است قبل از مشاوره حضوری  مختصری در مورد روشهای مهاجرت ترکیه و اقامت ترکیه اطلاعات کسب کنید. برای اطلاعات بیشتر روی موضوعات مرتبط زیر کلیک کنید:

روشهای مهاجرت به ترکیه و اقامت ترکیه

مهاجرت به ترکیه و اخذاقامت ترکیه  از طریق خرید ملک  

مهاجرت به ترکیه و اخذاقامت ترکیه  از طریق ثبت شرکت

مهاجرت به ترکیه و اخذاقامت ترکیه  از طریق مشاغل مهارتی وکاریابی

مهاجرت به ترکیه و اخذاقامت ترکیه  از طریق ازدواج

مهاجرت به ترکیه و اخذاقامت ترکیه  ازطریق تحصیل

مهاجرت به ترکیه و اخذاقامت ترکیه  از طریق پیوستن به خانواده

اقامت دائم  ترکیه و مهاجرت به ترکیه

تمدید  مهاجرت به ترکیه و اقامت  ترکیه

دانلود کاتالوگ ترکیه

چنانچه مایلید در خصوص روشهای مهاجرت و اقامت ترکیه ، شرایط کار و تحصیل و شرایط زندگی و هزینه های امرار معاش و سایر اطلاعات مرتبط با مهاجرت و اقامت ترکیه آگاهی های لازم کسب کنید ، شما میتوانید با دفتر تهران ما با نشانی زیر تماس حاصل نمایید:

همکاران مشاوران بین الملل کاسپین مهاجر  و وکلای زبده حقوقی ما در داخل و خارج از کشور آماده پاسخگویی به سوالات و ارائه مشاوره به متقاضیان محترم میباشد.تلفنهای دفتر تهران:

۲۲۸۸۷۸۱۱-۲۲۸۸۷۸۱۲-۲۲۸۸۷۸۱۳-۲۲۸۷۱۴۲۴-۲۲۸۷۹۹۳۴-۰۲۱

اطلاعات بیشتر را از سایت ما مشاوران بین الملل کاسپین مهاجر www.caspianmohajer.com دریافت کنید

جهت کسب اطلاعات و آگاهی بیشتر در رابطه با شرایط مهاجرت و اقامت ترکیه اینجا کلیک کنید

دانلود کاتالوگ کشور ترکیه

اقامت دائم کشور ترکیه

شرایط اخذ اقامت دائم ترکیه

ایرانیها  بدلایل گوناگون از کسب مجوز اقامت اخذ اقامت دائم  ترکیه  همواره استقبال کرده و در پی راههای هستند تا به این مهم دست یابند جاذبه های موجود در کشورهای عضو  و بخصوص پیمان  بر کسی پوشیده نیست و یکی از مهمترین دلایل آن بشمار میرود.

اصولا هیچ کشوری در ابتدا اقامت دائم اعطا نمی کند و معمولا ابتدا اقامت موقت یکساله داده میشود و سال به سال تمدید میگردد و معمولا بعد از پنج سال اقامت دائم داده میشود و در برخی کشورها سه سال بعد و برخی دیگر پنج سال بعد پاسپورت یا تابعیت را میپذیرند.

اقامت موقت ،تمدید اقامت موقت و درخواست اقامت دائم دارای شرایط متفاوتی است،

اقامت موقت یکساله  ترکیه  برنامه اقامتی  ترکیه  است که به شما بر اساس یکی از روشهای قانونی کشور ترکیه  اعطا شده است،

 

تمدید اقامت سال به سال تا پنج سال بستگی به روشی دارد که شما بر مبنای آن اقامت سال اول کشور  ترکیه  را گرفته اید

اما اخذ اقامت دائم ترکیه بستگی به روش انتخابی شما دراخذ اقامت موقت ترکیه   ندارد بلکه فقط بستگی به طول زمان اقامت موقت شما در  ترکیه  دارد،یعنی صرف نظر از اینکه شما از چه روشی اقامت موقت یکساله ترکیه   را کسب کردهاید شما باید مدت زمان چند ساله ای را طی کنید تا در خواست اقامت دائم شما را بپذیرند.

بعبارت بهتر وقتی شما از کشور  ترکیه مجوز اقامت موقت اخذ کرده اید تصمیم دارید نهایتا این اقامت موقت شما در ترکیه به اقامت دائم  ترکیه    بینجامد لذا این پروسه دارای شرایطی است که باید طی شود،یکی از شرایط آن حفظ شرایطی است که بر مبنای آن اقامت موقت یکساله بشما اعطا شده است لذا اگر شما از روش خرید ملک موفق به اخذ اقامت  ترکیه  شده اید در این صورت هنگام در خواست تمدید اقامت موقت ،شما کماکان باید مالک ملک مذکور باشید، اگر شما به روش تمکن مالی ،اقامت یکساله ترکیه را اخذ کرده اید در هنگام در خواست تمدید اقامت موقت ترکیه  باید مدارک مربوط به استمرار شرایط تمکن مالی (اثبات در آمد مکفی در ایران)را به اداره مهاجرت و اقامت  ترکیه  ارائه کنید و چنانچه از روش ثبت شرکت در ترکیه اقامت موقت    ترکیه  را گرفته اید شما باید مدارک عملکرد شرکت (گردش مالی سالیانه ،ترازنامه سود و زیان و فیش پرداخت مالیات و….) را به اداره مربوطه ارائه کنید،

اما در خصوص در خواست اقامت دائم  ترکیه   باید متذکر شویم که تقریبا همه کشورهای اروپایی پس از پنج سال اقامت موقت متقاضی ،با داشتن شرایط تکمیلی دیگر به متقاضیان اقامت دائم اعطا میکنند،لذا اخذ اقامت دائم ترکیه هدف اصلی متقاضیان اقامتو مهاجرت به اروپا بشمار میرود، پس از اخذ اقامت دائم  ترکیه  دیگر نیاز به حفظ شرایطی که برمبنای آن اقامت موقت گرفته اید نیست، یعنی مثلا  اگر از روش تمکن مالی از طریق درآمد ماهیانه سپرده بانکی اقامت به شما داده شده است و شما برای رعایت حفظ شرایط تمدید مجبور بوده اید سپرده بانکی را تا پنج سال حفظ کنید اما پس از دریافت اقامت دائم ،شما میتوانید سپرده بانکی را بردارید،

اما اینکه هزینه زندگی شما پس از دریافت اقامت دائم  ترکیه    از کجا تامین میشود مساله دیگری است .

لذا همانگونه که ملاحظه میکنید مساله تمدید اقامت موقت یکساله ترکیه  و شرایط آن بسیار مهم است در حالیکه بیشتر متقاضیان بواسطه سود جویی برخی  از مشاوران مهاجرتی در اطلاع رسانی قطره چکانی به آنهاو غفلت متقاضی ناشی از بی اطلاعی وی از شرایط تمدید روشها ،در هنگام تمدید دچار مشکل شده و منابع هزینه شده یکساله آنها بهدر میرود،

شما میتوانید با حضور در دفتر ما و مشاوره و پرکردن فرم ارزیابی شرایط خود را با روشهای قانونی مهاجرت کشورهای اروپایی مقایسه کنید و مناسبترین روشها را با توجه به واقعیتهای زندگی و شرایط اعلام شده طوری انتخاب کنید که پروسه اخذ اقامت تا ۵ سال رسیدن به شرایط اقامت دائم دچار مشکل نشود و در واقع روشی را ما به شما پیشنهاد میکنیم که با شرایط شما برای اخذ اقامت دائم اروپا مطابقت دارد.

اطلاعات بیشتر را از سایت ما مشاوران بین الملل کاسپین مهاجر www.caspianmohajer.com دریافت کنید.

جهت هماهنگی جلسه مشاوره با همکاران مشاوران بین الملل کاسپین مهاجر با تلفنهای ۱۳-۲۲۸۸۷۸۱۱ تماس حاصل فرمایید.

جهت کسب اطلاعات و آگاهی بیشتر در رابطه با شرایط مهاجرت و اقامت ترکیه اینجا کلیک کنید

دانلود کاتالوگ کشور ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

مهاجرت به ترکیه واخذ اقامت ترکیه  از طریق ثبت شرکت :

متقاضیان مهاجرت به ترکیه واخذ اقامت ترکیه   بدون داشتن تحصیلات و تخصص و مدارک زبان انگلیسی از طریق ثبت شرکت برای مهاجرت به ترکیه واخذ اقامت ترکیه   اقدام نمایند.

تقریبا همه تجار ایرانی با مشکلات عدیده ای از قبیل افتتاح حساب بانکی در خارج از کشور ؛نقل و انتقالات منابع مالی و پولی ؛محدودیتهای تجاری ؛بازرگانی؛تولیدی ناشی از تحریمها و سایر چالشهای کسب و کار مواجه هستند این عوامل بدیهی ترین عناصر رونق کسب و کار بشمار میرود که متقاضیان ایرانی از آن محروم هستند در حالیکه شما باید بدانید که علیرغم وجود محدودیتهای فوق برون رفت از این مشکلات کار دشواری نیست تنها شما نیازمند آنید که با قوانین و مقررات و مبانی حقوقی تجارت و کسب و کار وضوابط امور مالیاتی و بیمه در کشورهای اروپایی آشنا باشید تا ملاحظه کنید که چگونه میتوان با روشهایی نه چندان سخت مانند ثبت شرکت در کشورهای اروپایی به مشکلات فوق غلبه کنید اگرچه ثبت شرکت در اروپا دارای سازو کار های حقوقی  ویژه ای است اما کارشناسان و وکلای مجرب حقوقی ما در این خصوص مهارت داشته و شما را تا انتهای پروسه استقرار شرکت و شروع کسب و کار یاری میدهند.

اگر شما دارای کسب و کار موفق در ایران دارید و میخواهید فعالیتهای مشابه و مرتبط با آنها

در اروپا راه اندازی کنید ما به شما کمک میکنیم که چگونه این پروسه را انجام دهید؛اساسا میتوان به دو صورت اقدام نمود یا شرکت ثبت شده را به شما منتقل کرد که دارای زمان انجام کار کمتری است  و یا اینکه از ابتدا شرکتی را ثبت نمود ما برای شما حالت دوم را پیشنهاد میکنیم زیرا انتقال شرکت های ثبت شده قبلی دارای ریسک مالیات های بوده و ما برای شما توصیه نمی کنیم

پروسه ثبت شرکت برای مهاجرت به ترکیه واخذ اقامت ترکیه  از طریق ثبت شرکت  دارای دو مرحله است ،

شایان ذکر است که ایجاد تعامل و ورود به تجارت بین الملل دارای رویکرها و روشهای متفاوتی است که به شرح زیر میباشد:

۱-ثبت شرکت‌ها درخارج از کشور

۲-گرفتن نمایندگی خارجی

۳-بازاریابی محصولات خارجی

۴-خریدوفروش محصولات خارجی

۵-واردات

۶-صادرات

۷-مشارکت در فروش و بازاریابی

۸-مشارکت در تولید و مونتاژ محصولات خارجی

۹-سرمایه‌گذاری

ابتدا در این پروسه یک شرکت بنام شما بعنوان مالک و سهامدار ثبت میکنیم ،این پروسه توسط وکیل با تجربه ما در خارج از کشور انجام میشود. در این فرایند لازم است آدرس واقعی سکونت و شرکت برای شما تهیه شود که این پروسه را مشاوران ما انجام خواهند داد مضافا افتتاح حساب بانکی و سپرده گذاری بنام شما انجام میشود، حتی اگر بخواهید ما میتوانیم سپرده بانکی اولیه را برای شما انجام دهیم.

تنها شما باید مبلغی را بعنوان مالیات و بیمه و هزینه های سالیانه پرداخت کنید تا امکان تمدید اقامت شما فراهم شود.

مهاجرت به ترکیه واخذ اقامت ترکیه  از طریق ثبت شرکت  یکی از روشهای شناخته شده متداول در سالهای اخیر بوده است.

اساسا فرایند مهاجرت و اخذ اقامت امری بسیار حساس و پیچیده و دارای زوایای پنهان بسیاری است لذا ما به شما توصیه میکنیم اولا اطلاعات خود را راجع به کشورها و روشهای اخذ اقامت اروپا قبل از حضور در جلسات مشاوره بروز کنید و از آخرین اطلاعات مربوط به قوانین مهاجرت مطلع شوید تادر جلسات مشاوره سوالات کلیدی و مرتبط با آخرین قوانین را ازمشاوران مطرح کنیدو نکته مهم دیگر اینکه بکرات دیده میشود متقاضیان در جلسه مشاوره حضوری ،عادت به یادداشت برداری نکات مهم ندارند در حالیکه نوشتن و یاد داشت برداری و مرور بعدی نکات کلیدی، کمک شایانی دررفع تردیدهای احتمالی و اخذ تصمیمات به موقع میکند.

ثانیا بدون هماهنگی با وکلای مهاجرت و رعایت موارد حقوقی و قانونی دست به اقدامی نزنید همکاران مشاوران بین الملل کاسپین مهاجر و وکلای زبده حقوقی ما در داخل و خارج از کشور آماده پاسخگویی به سوالات و ارائه مشاوره به متقاضیان محترم میباشد.تلفنهای دفتر تهران:

۲۲۸۸۷۸۱۱-۲۲۸۸۷۸۱۲-۲۲۸۸۷۸۱۳-۲۲۸۷۱۴۲۴-۲۲۸۷۹۹۳۴-۲۲۸۷۹۹۳۶-۰۲۱

اطلاعات بیشتر ودانلود کاتالوگ را از سایت مشاوران بین الملل کاسپین مهاجر دریافت کنید.

جهت کسب اطلاعات و آگاهی بیشتر در رابطه با شرایط مهاجرت و اقامت ترکیه اینجا کلیک کنید

دانلود کاتالوگ کشور ترکیه

ساعات کاری ما : روزهای شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۹الی ۱۸میباشد.

نشانی دفتر ما در تهران:

ابتدای خیابان پاسداران -مقابل باشگاه بانک مرکزی –پلاک ۱۰۴ –طبقه ۴ –واحد ۲۷

کدپستی۱۹۴۷۸۴۳۷۳۴

وبسایت :www.caspianmohajer.com

ایمیل:info@caspianmohajer.com

روش مهاجرت به ترکیه

روشهای مهاجرت و اخذ اقامت ترکیه :

هیچ شخصی ؛ وکیلی و یا حتی سفارت درایران نمیتواند ویزا و یا اخذ مجوز اقامت کشورترکیهمتقاضی را تضمین نماید.

زیرا برای اخذ مجوز اقامت کشورترکیه یک سری شرایط و مراحل دارد که باید از طریق دستگاه هایی مانند وزارت امور خارجه، وزارت کار ومهاجرت و یا وزارت کشورترکیه

مورد بررسی قرار گیرد. نهایتا مراجع ذیصلاح فوق هستند که مجوز اقامت کشورترکیه را برای متقاضیان صادر میکند.

لذا به این نکته کلیدی و مهم توجه کنید که ؛پاشنه آشیل موفقیت در اخذ مجوز اقامت کشورترکیه انجام ”کار قانونی از طریق “مراجع قانونی” در “وقت قانونی” و از “روش قانونی”میباشد.مشاوران و وکلای با تجربه  کاسپین مهاجر شمارا در انجام کلیه امور فوق تا مقصد یاری میکنند.

منظور از”کار قانونی” مسیر درست و شفاف آماده کردن مدارک و مستندات قانونی از مراجع ذیصلاح قانونی داخلی (بانکها ؛ادارات؛ وزارتخانه هاو…) و ارائه مدارک به مراجع تصمیمگیر قانونی خارجی(سفارتخانه ها؛پلیس مهاجرت ؛وزارت کار اتباع خارجی ؛ اداره اقامت و مهاجرت کشورترکیه

و…) میباشد هر گونه واسطه بجز وکیل ومشاور مهاجرتی به هر بهانه موجب از دست دادن منابع میگردد.کار قانونی فقط در صلاحیت دفاتر قانونی و وکلای مهاجرتی است.

منظور از “وقت قانونی” مدت زمانی است که متقاضی پس از انجام مشاوره و عقد قرار داد نسبت به جمع آوری مدارک و مستندات اقدام میکند.این عامل یکی از مهمترین فاکتورهای پروسه

اخذ اقامت ترکیه است که چنانچه از آن غافل شوید جبران آن بسیار مشکل است؛

همانگونه که میدانید پس از تعیین وقت سفارت جهت اخذ مجوز اقامت کشورترکیه

مدت زمانی تا روز مصاحبه و ارائه مدارک فرصت دارید تا مدارک و مستندات مربوطه را آماده کنید یا پس از گرفتن ویزایتا روز حضور در کشور مقصد جهت ادامه انجام مراحل اقامتی مدت زمانی را فرصت دارید تا خود و مدارک خود را جهت ارائه به مراجع ذیصلاح آماده کنیدو لذا انجام مراحل صرفا در مهلت مقرر و وقت قانونی موثر واقع میشود؛لذا استفاده بهینه از وقت قانونی در اخذ اقامت اروپا بسیار مهم و موثر میباشد.

منظور از “روش قانونی” روشی است که نهایتا منجر به نتیجه مورد نظر گردد؛ زیرا روشهای بسیار متنوع و متعددی جهت اخذ اقامت ترکیهوجود دارد که هر کدام مزایا و معایب مخصوص خود دارند اگرچه پایه و اساس همه روشها بحث و محور توانایی های مالی متقاضی بشمار میرود ولی همه روشها برای همه اشخاص و متقاضیان یکسان نیست یعنی ممکن است روش ثبت شرکت برای شخصی مناسب باشد ولی برای متقاضی محترم دیگری روش تمکن مالی مناسب تر باشد از طرفی ممکن است روش سرمایه گذاری در مثلا کشور آلمان برای شخصی مناسب نباشد اما همین روش برای او در کشور پرتقال مناسب باشد مهمتر اینکه طبق قوانین اقامت و مهاجرت در برخی کشورها وبعضی روشها نهایتا منجر به اقامت دائم نمیشود و فقط اقامت موقت میدهند اما از آنجاییکه تقریبا همه متقاضیان امور اخذ اقامت اروپا در خواست اقامت دائم دارند لذا باید به این نکته مهم توجه کنند که سهولت در اخذ اقامت موقتی در کشوری که ممکن است به اقامت دائم نینجامد را از دستور کار خود خارج کنند و حتما کشور و روشی برای اخذ اقامت اروپا را انتخاب کنند که طبق ضوابط و مقررات قانونی آن کشور سر فصلی بعنوان اقامت دائم در مجموعه مقررات مهاجرتی و اقامتی خود وجود داشته باشد.

شما میتوانید با تماس با مشاوران و وکلای مجرب مشاوران بین الملل کاسپین مهاجر از جزییات روشهای مهاجرت به ترکیه به شرح ذیل اشنایی پیدا کنید:

اخذاقامت ترکیه  از طریق خرید ملک

اخذاقامت ترکیه  از طریق ثبت شرکت

اخذاقامت ترکیه   از طریق مشاغل مهارتی وکاریابی

اخذاقامت ترکیه  از طریق ازدواج

اخذاقامت ترکیه   ازطریق تحصیل

اخذاقامت ترکیه   از طریق پیوستن به خانواده

اخذاقامت ترکیه  از طریق هنرمندان –ورزشکاران

شما میتوانید با حضور در دفتر ما و مشاوره و پرکردن فرم ارزیابی شرایط خود را با روشهای قانونی مهاجرت کشورهای اروپایی مقایسه کنید و مناسبترین روشها را با توجه به واقعیتهای زندگی و شرایط اعلام شده طوری انتخاب کنید که پروسه اخذ اقامت تا ۵ سال الی هفت سال رسیدن به شرایط اقامت دائم دچار مشکل نشود و در واقع روشی قانونی را ما به شما پیشنهاد میکنیم که با شرایط شما برای اخذ اقامت دائم مطابقت دارد.

اطلاعات بیشتر را از سایت ما مشاوران بین الملل کاسپین مهاجر www.caspianmohajer.com دریافت کنید.

جهت هماهنگی جلسه مشاوره با همکاران مشاوران بین الملل کاسپین مهاجر با تلفنهای ۱۳-۲۲۸۸۷۸۱۱ تماس حاصل فرمایید.

جهت کسب اطلاعات و آگاهی بیشتر در رابطه با شرایط مهاجرت و اقامت ترکیه اینجا کلیک کنید

دانلود کاتالوگ کشور ترکیه

یورو مهاجر هیچ فعالیتی در خصوص امور کاریابی و یا ویزا کار انجام نمیدهد .