تلفن 13-22887811
آخرین مطالب

اطلاعات کلی درباره ترکیه

مهاجرت به ترکیه و اقامت ترکیه:

مهاجرت به ترکیه و اقامت ترکیه برای بسیاری از ایرانیان به چند دلیل دارای جذابیت است. یکی از مزایای مهاجرت به ترکیه و اقامت ترکیه نزدیکی این کشور و طول سفر بسیار کوتاه است ، از طرفی مها جرت به ترکیه و اقامت ترکیه به لحاظ اینکه دارای فرهنگ ،سنن نزدیک ما هستند ،طرفدار دارند. بعلاوه  مها جرت به ترکیه و اقامت ترکیه با توجه به داشتن دانشگاههای خوب و معتبر (در برخی شهرها) مورد علاقه می باشد . همچنین امکان کار و سرمایه گذاری بعد از ترکیه مها جرت به ترکیه و اقامت فراهم است . ضمن اینکه مها جرت به ترکیه و اقامت ترکیه به منظور برخورداری از امکانات اجتمایی و رفاهی و تفریحی نیز طرفداران زیادی دارد. یکی از مزایای دیگر مها جرت به ترکیه و اقامت ترکیه اینست که در کوتاهتری زمان (تنها در ۲ ماه)امکان دریافت کارت اقامت برای مها جرت به ترکیه و اقامت ترکیه فراهم میشود ، به جرات میتوان کفت که این زود ترین زمانی است که میتوان برای مها جرت اروپا و اقامت اروپا اقدام نمود. ترکیه،  در قسمت شمال غربی ایران و منطقه ی خاورمیانه؛و در حال حاضر جزء کشورهای اروپایی به حساب می آید. زبان رسمی ، زبان ترکی استانبولی می باشد.

پایتخت ترکیه، آنکارا و بزرگ ترین شهر آن استانبول است. ترکیه دارای آب و هوای مرطوب و معتدل است. ترکیه از سمت شمال با بلغارستان ، گرجستان ، ارمنستان ، یونان و دریای سیاه، از سمت جنوب با سوریه ، عراق و دریای مدیترانه ، از سمت شرق با ایران و از سمت غرب با دریای اژه هم مرز است.

بعلاوه خدمات ما شامل کلیه مراحل اخذ کارت مها جرت به ترکیه و اقامت ترکیه و همچنین کلیه امور وابسته از جمله اجاره و خرید ملک و حتی مشاوره در خصوص راه اندازی کسب و کار در خصوص مها جرت به ترکیه و اقامت ترکیه نیز میگردد.شایان ذکر است ترکیه یکی از کشورهای اروپایی است که داوطلب پیوستن به اتحادیه اروپا نیز میباشد. و پس از کسب شرایط لازم در آینده نزدیک امکان الحاق این کشور به اتحاده اروپا فراهم خواهد شد. لذا بسیاری از متقاضیان ، از هم اکنون که شرایط مها جرت به ترکیه و اقامت ترکیه آسانتر است ، اقدام به مها جرت به ترکیه و اقامت ترکیه نموده اند. آمار متقاضیانی که در خصوص مها جرت به ترکیه و اقامت ترکیه اقدام نموده اند ، نشانگر افزایش قابل توجهی از متقاضیانی است ، که برای برخوردای از مزایای مها جرت به ترکیه و اقامت ترکیه برای خود و خانواده خود اقدام نموده اند.

بلحاظ تجربه سالیان طولانی مشاوران بین الملل ما قادرند در کوتاهترین زمان ،امور مها جرت به ترکیه و اقامت ترکیه شما را از ابتدا تا انتها مدیریت کنند . کافی است شما با مشاوران بین الملل شرکت ما ، تنها یک جلسه مشاوره حضوری داشته باشید تا ما کلیه مراحل مها جرت به ترکیه و اقامت ترکیه شما را بصورت فوری و تضمینی با موفقیت انجام دهیم.اعتبار ما در انجام بسیاری از پرونده های مهاجرتی ترکیه  است که برای متقاضیان با موفقیت انجام شده است.

روشهای متنوعی برای انجام امور مها جرت به ترکیه و اقامت ترکیه وجود دارد که پس از ارزیابی شرایط شما با ضوابط تعیین شده توسط اداراه مهاجرت ترکیه ، میتوان مناسبتری روش را برای مها جرت به ترکیه و اقامت ترکیه شما تعیین نمود.

انواع اقامت ترکیه:

اقامت توریستی بدون ویزای ترکیه:

متقاضیان ایرانی جهت اقامت توریستی ۹۰ روزه (سه ماهه) نیاز به اخذ ویزا از ترکیه ندارند، و گردگشگران ایرانی بدون هیچ محدودیتی می توانند حد اکثر تا ۹۰ روز در ترکیه اقامت داشته باشند. اما توجه داشته باشید که با این نوع ویزا امکان هر گونه اشتغال و کسب و کار و تجارت از هر نوع ممنوع است.

اقامت توریستی بیش از سه ماه:

چنانچه مایل باشید صرفا برای گردش و امور توریستی بیش از سه ماه در ترکیه اقامت داشته باشید ، باید حتما از سفارت ترکیه در ایران ویزا تا حد اکثر ۶ ماهه بگیرید، اما توجه داشته باشید که با این نوع ویزا نیز اجازه کار ، خرید و فروش ،هر گونه کسب و کار از شما سلب میشود.

خرید ملک در ترکیه :

چنانچه مایل باشد در ترکیه ملکی خرایداری کنید ،  باید کارت اقامت داشته باشید، یعنی بدون کارت اقامت امکان خرید و فروش برایتان فراهم نخواهد بود.

اگر مایل هستید برای مهاجرت به ترکیه و اقامت ترکیه اقدام کنید ، لازم است قبل از مشاوره حضوری  مختصری در مورد روشهای مهاجرت ترکیه و اقامت ترکیه اطلاعات کسب کنید. برای اطلاعات بیشتر روی موضوعات مرتبط زیر کلیک کنید:

روشهای مهاجرت به ترکیه و اقامت ترکیه

مهاجرت به ترکیه و اخذاقامت ترکیه  از طریق خرید ملک  

مهاجرت به ترکیه و اخذاقامت ترکیه  از طریق ثبت شرکت

مهاجرت به ترکیه و اخذاقامت ترکیه  از طریق مشاغل مهارتی وکاریابی

مهاجرت به ترکیه و اخذاقامت ترکیه  از طریق ازدواج

مهاجرت به ترکیه و اخذاقامت ترکیه  ازطریق تحصیل

مهاجرت به ترکیه و اخذاقامت ترکیه  از طریق پیوستن به خانواده

اقامت دائم  ترکیه و مهاجرت به ترکیه

تمدید  مهاجرت به ترکیه و اقامت  ترکیه

دانلود کاتالوگ ترکیه

چنانچه مایلید در خصوص روشهای مهاجرت و اقامت ترکیه ، شرایط کار و تحصیل و شرایط زندگی و هزینه های امرار معاش و سایر اطلاعات مرتبط با مهاجرت و اقامت ترکیه آگاهی های لازم کسب کنید ، شما میتوانید با دفتر تهران ما با نشانی زیر تماس حاصل نمایید:

همکاران مشاوران بین الملل کاسپین مهاجر  و وکلای زبده حقوقی ما در داخل و خارج از کشور آماده پاسخگویی به سوالات و ارائه مشاوره به متقاضیان محترم میباشد.تلفنهای دفتر تهران:

۲۲۸۸۷۸۱۱-۲۲۸۸۷۸۱۲-۲۲۸۸۷۸۱۳-۲۲۸۷۱۴۲۴-۲۲۸۷۹۹۳۴-۰۲۱

اطلاعات بیشتر را از سایت ما مشاوران بین الملل کاسپین مهاجر www.caspianmohajer.com دریافت کنید

جهت کسب اطلاعات و آگاهی بیشتر در رابطه با شرایط مهاجرت و اقامت ترکیه اینجا کلیک کنید

دانلود کاتالوگ کشور ترکیه

2 Responses to راهنمای کلی مهاجرت و اقامت ترکیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *