تلفن 13-22887811
آخرین مطالب

خرید ملک در ترکیه

مهاجرت به ترکیه واخذ اقامت ترکیه  از طریق خرید ملک :

در ابتدا لازم است خدمت هموطنان عزیز عرض کنیم که در سالهای اخیر از روش  خرید ملک سوئ استفاده های بسیاری شده است و برخی از متقاضیان (مهاجرت به ترکیه واخذ اقامت ترکیه ) بدون مطالعه و تحقیق علاوه بر ناکام ماندن در (مهاجرت به ترکیه واخذ اقامت ترکیه ) دچار زیانهای روحی ومالی شده اند.

علیرغم اینکه برخی از کشورها روند اعطای اقامت از طریق خرید ملک را باتوجه به تغییر سیاست به روشهای اقامت براساس راه اندازی کسب و کار از طریق ثبت شرکت تغییر داده اند اما همچنان معدود کشورهایی از طریق خرید ملک به سرپرست و خانواده متقاضیان اقامت میدهند و متقاضیان میتوانند این کشورها را برای مهاجرت به اروپا انتخاب کنند.

مدتهاست که بحث (مهاجرت به ترکیه واخذ اقامت ترکیه ) از طریق خرید ملک در کشورترکیه  مطرح است و خیلی از شرکتهای مهاجرتی به متقاضیان (مهاجرت به ترکیه واخذ اقامت ترکیه ) ،روش خرید ملک در کشورترکیه   به منظور (مهاجرت به ترکیه واخذ اقامت ترکیه )  را پیشنهاد میکنند،صرف نظر از ریسکهای احتمالی در کشورترکیه  که در این روش وجود دارد شما باید بدانید که اساسا (مهاجرت به ترکیه واخذ اقامت ترکیه ) در کشورترکیه  بر اساس قوانین و مقررات اداره مهاجرت در کشورترکیه  و در چارچوب پیمان  و مبانی قانونی و حقوقی اتحادیه اروپا صورت میگیرد بعبارت دیگر شما باید مطمئن شوید که روش خرید ملک بعنوان یک روش قانونی ،مجوز اعطای (مهاجرت به ترکیه واخذ اقامت ترکیه ) در سرفصل قوانین اداره مهاجرت کشور  ترکیه  آمده است. بعبارت دیگر شما میتوانید به منظور ،تنها از برخی کشورها از طریق خرید ملک اقدام به کنید .لذا توجه کنید که بیشتر کشورهای حوزه  از روش خرید ملک اقامت نمی دهند و تنها معدوی از کشورها در سرفصل قوانین شان ،از طریق خرید ملک اقامت میدهند.لذا ما به شما پیشنهاد میکنیم در سایت ما از سایر روشهای (مهاجرت به ترکیه واخذ اقامت ترکیه ) مطلع شوید.

نکته دیگری که باید به آن توجه کنید اینست که حتما از طریق وکیل مهاجرت پروسه (مهاجرت به ترکیه واخذ اقامت ترکیه ) را پیگیری کنید،و قبل از اقدام از این روش، در خصوص سایر روشهای (مهاجرت به ترکیه واخذ اقامت ترکیه ) اطلاعات کسب نمایید چه بسا روشهای مناسب تر و کم هزینه و آسان تری نسبت به روش خرید ملک برای (مهاجرت به ترکیه واخذ اقامت ترکیه ) وجود داشته باشد که شما از آنها بی اطلاعید.

از طرفی همه متقاضیان اطلاع دارند که در همه روشها برای (مهاجرت به ترکیه واخذ اقامت ترکیه ) ابتدا با اقامت یکساله شروع شده و در نهایت معمولا پس از پنج سال ،موضوع (مهاجرت به ترکیه واخذ اقامت ترکیه ) به اقامت دائم تبدیل میشود و در طول مدت پنج الی هفت سال ملک خریداری شده در کشور ترکیه نباید فروخته شود.

موضوع دیگری که در خصوص خرید ملک برای (مهاجرت به ترکیه واخذ اقامت ترکیه ) در نظر داشته باشید اینست که برخی از شرکتهای مهاجرتی برای کشورهای اروپایی(مانند بلغارستان ،رومانی، گرجستان، اکراین و …) که عضو پیمان  نیستند تبلیغ میکنند، و معتقدند که در سالهای آتی این کشورها به  می پیوندند ،وپیشنهاد میکنندملکی در یکی از کشورهای مذکور بخرید.

حتی اگر پیوستن یا نپیوستن این کشورها به  برای شما مهم نباشد حداقل در خصوص اینکه آیا مطابق قانون مهاجرت مصوب این کشورها از روش خرید ملک اقامت میدهند یا خیر ،تحقیق کنید و مطمئن شوید.هر چند برخی از این کشورها مانند بلغارستان و رومانی جزو اتحادیه اروپا هستند اما جزو حوزه  نیستند. اما در حال حاضر ترکیه عضو اتحادیه نیست.

اما اگر شما متقاضی (مهاجرت به ترکیه واخذ اقامت ترکیه )  هستید در تصمیمگیری موضوع جانب احتیاط را بگیرید، اگرچه اصل موضوع پیوستن ،ممکن است در آینده دور اتفاق بیافتد اما  اگرشما (مهاجرت به ترکیه واخذ اقامت ترکیه )  را در دستور کار خود دارید با علم به شرایط موجود تصمیمگیری نمایید.

ازجمله کشورهایی که با خرید ملک میتوان برای اقدام نمود عبارتند از اسپانیا ،پرتقال ،یونان ،قبرس اروپایی که رقمی حداقل بالغ بر ۲۵۰ هزار یورو برای کمترین خرید را شامل میشود.

توجه داشته باشید که برای (مهاجرت به ترکیه واخذ اقامت ترکیه ) قبل از خرید ملک در کشور ترکیه بهتر است تحقیقات جامع در خصوص محل و منطقه و قیمت ارز و بازار مسکن و همچنین موقعیت ملک مورد نظر در کشور ترکیه  بعمل آورید و برای خرید ملک در کشور ترکیه با مشاورین متخصص و وکلای آشنا به قوانین مهاجرت کشور ترکیهمشورت نمایید.تا اولا با قیمت معقول متعارف در منطقه ، خرید ملک در کشور ترکیه برای شما انجام شود ثانیا خرید ملک منجر به مهاجرت و اخذ اقامت در کشور ترکیه گردد.

ضمنا برای (مهاجرت به ترکیه واخذ اقامت ترکیه ) مطابق قوانین این کشورها حفظ املاک خریداری شده به مدت ۵ سال بعلاوه اقامت قانونی در این کشورها از جمله شرایط تمدید اقامت موقت منتهی به ۵ سال میباشد تا منجر به اقامت دائم گردد.

ونکته دیگری که باید به آن توجه شود اینست که مطابق قوانین در بیشتر کشورهای اروپایی امکان خرید ملک برای ایرانیان وجود دارد اما هیچ نوع اقامتی بابت خرید ملک داده نمیشود در چنین شرایطی چنانچه مالک ملکی شوید شک نکنید که در انتها برای فروش آن دچار مشکل خواهید شد.

همانگونه که در بالا اشاره شد مجددا تاکید میکنیم که اگرچه امکان خرید ملک در کشور y  برای شما وجود دارد اما هیچ نوع اقامتی بلحاظ خرید ملک و مالکیت املاک در کشور y  به شما تعلق نمیگیرد.لذا اگر نا آگاهانه ملکی را با امید اخذ اقامت اروپا در کشور y  خریداری کرده باشد نه تنها اقامت به شما داده نمی شود بلکه در فروش ملک خریداری شده نیز دچار مشکل خواهید شد بنابراین در خصوص خرید ملک برای (مهاجرت به ترکیه واخذ اقامت ترکیه )  جانب احتیاط را داشته باشید.و بررسهای جامع و تکمیلی از چندین مشاورین معتبر و وکلای مهاجرت بعمل آورید.

مساله مهاجرت مهمترین تصمیم زندگی تان است واتفاقا سرشت و ماهیت کارهای امور مهاجرت و اخذ اقامت به شدت به برنامه ریزی ،زمانبندی ،نظم و مدیریت زمان ودانش ویژه نیازمند است، انجام این مهم را به گروه کارشناسان کاسپین مهاجر واگذار کنید.

اساسا فرایند مهاجرت و اخذ اقامت امری بسیار حساس و پیچیده و دارای زوایای پنهان بسیاری است لذا ما به شما توصیه میکنیم اولا اطلاعات خود را راجع به کشورها و روشهای اخذ اقامت اروپا قبل از حضور در جلسات مشاوره بروز کنید و از آخرین اطلاعات مربوط به قوانین مهاجرت مطلع شوید تادر جلسات مشاوره سوالات کلیدی و مرتبط با آخرین قوانین را از وکلا مطرح کنیدو نکته مهم دیگر اینکه بکرات دیده میشود متقاضیان در جلسه مشاوره حضوری ،عادت به یادداشت برداری نکات مهم ندارند در حالیکه نوشتن و یاد داشت برداری و مرور بعدی نکات کلیدی، کمک شایانی دررفع تردیدهای احتمالی و اخذ تصمیمات به موقع میکند.

ثانیا بدون هماهنگی با وکلای مهاجرت و رعایت موارد حقوقی و قانونی دست به اقدامی نزنید همکاران مشاوران بین الملل کاسپین مهاجر و وکلای زبده حقوقی ما در داخل و خارج از کشور آماده پاسخگویی به سوالات و ارائه مشاوره به متقاضیان محترم میباشد.تلفنهای دفتر تهران:

۲۲۸۸۷۸۱۱-۲۲۸۸۷۸۱۲-۲۲۸۸۷۸۱۳-۲۲۸۷۱۴۲۴-۲۲۸۷۹۹۳۴-۲۲۸۷۹۹۳۶-۰۲۱

اطلاعات بیشتر ودانلود کاتالوگ را از سایت مشاوران بین الملل کاسپین مهاجر دریافت کنید.

جهت کسب اطلاعات و آگاهی بیشتر در رابطه با شرایط مهاجرت و اقامت ترکیه اینجا کلیک کنید

دانلود کاتالوگ کشور ترکیه

ساعات کاری ما : روزهای شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۹الی ۱۸میباشد.

نشانی دفتر ما در تهران:

ابتدای خیابان پاسداران -مقابل باشگاه بانک مرکزی –پلاک ۱۰۴ –طبقه ۴ –واحد ۲۷

کدپستی۱۹۴۷۸۴۳۷۳۴

وبسایت :www.caspianmohajer.com

ایمیل:info@caspianmohajer.com

2 Responses to مهاجرت به ترکیه و اخذاقامت ترکیه از طریق خرید ملک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *